Firma

Zaufany dostawca

opakowań tekturowych

Szukasz zaufanego partnera w zakresie pakowania? Jeśli potrzebujesz nowoczesnych, solidnych i efektownych opakowań, które zabezpieczą towar na czas transportu i magazynowania, a jednocześnie wzmocnią Twoją markę – jesteś w dobrym miejscu.

Stok to ekspert w branży opakowań, który oferuje szeroką gamę rozwiązań dla każdej branży. W Polsce jesteśmy obecni od 1995 roku, ale nasza historia rozpoczęła się w 1978 roku w Danii.
Stok EMBELLING to europejski lider w branży opakowań tekturowych i foliowych. Stoi za nami ogromne doświadczenie połączone z innowacjami technologicznymi. Tworzymy niezawodne opakowania – dokładnie takie, jakich potrzebujesz.

OPAKOWANIA DLA WYMAGAJĄCYCH

Wybierz jeden z ponad 700 standardowych modeli opakowań – wyślemy je do Ciebie w ciągu 48 godzin. W naszym magazynie na wysyłkę czeka ponad 1 000 produktów! Możemy też dostosować nasze rozwiązania do Twoich oczekiwań.

Stawiamy wyłącznie na solidne rozwiązania – takie, które wytrzymują nawet najtrudniejsze warunki i duże obciążenia. To dlatego cieszymy się zaufaniem szerokiego grona Klientów.
Prowadzimy oddziały w Szczecinie, Koszalinie oraz Łodzi, a nasi doświadczeni przedstawiciele handlowi są do dyspozycji bez względu na lokalizację Twojej firmy. Wybierz niezawodną jakość docenioną na rynkach europejskich, doświadczenie i sprawną obsługę. Zapoznaj się z ofertą Stok już teraz i skontaktuj. Wspólnie dobierzemy opakowania, jakich potrzebujesz.

OPAKOWANIA DLA
KAŻDEJ BRANŻY

TWOJE ZAMÓWIENIE
WYŚLEMY NAWET W
CIĄGU 48H

JAKOŚĆ BEZ KOMPROMISÓW

DOCENIONA PRZEZ SPECJALISTÓW

Zostaliśmy wielokrotnie docenieni przez grono ekspertów. Zdobyliśmy m.in.
„Gazelę Biznesu”, tytuł Rzetelnej Firmy oraz Diamenty Forbesa.

Zobacz Certyfikat Rzetelna Firma

STOK OFICJALNYM SPONSOREM
„INA” GOLENIÓW

WSPIERAMY
SPORTOWCÓW

Już od 2013 roku jesteśmy oficjalnym sponsorem MKS „INA” Goleniów. Dzielnie kibicujemy naszym piłkarzom w zmaganiach sportowych.

Oficjalna strona klubu Ina Goleniów